GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE 11L 5 ELE 20CM KINGHOFF KH-3322

KH-3322.A.G

Nowy produkt

GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE 11L 5 ELE 20CM KINGHOFF

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

211,00 zł brutto

Więcej informacji

GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE 11L 5 ELE 20CM KINGHOFF


ZESTAW DO GOTOWANIA NA PARZE
o łącznej objętości ok. 11L składający się z 5 ELEMENTÓW (GARNEK 3.1L + 3 PAROWNIKI 2.5L + POKRYWKA), wykonany ze stali nierdzewnej 18/8. Uchwyty mocowane za pomocą nitów.


W zestawie:

1 x Garnek podstawowy o wymiarach Ø20cm x 10cm o pojemności3.1L
3 x parownik o wymiarach Ø20cm x 9cm o pojemności 2.5L każdy .
1 x pokrywka

Łączna objętość ok. 11LZestaw o średniej pojemności zalecany dla wszystkich którzy chcą się zdrowo się odżywiać. (dieta niskotłuszczowa), dla mających problemy z przewodem pokarmowym (wrzodowcy, zaburzenia wątroby i trzustki) oraz dla wszystkich pragnących się odchodzić. W porównaniu do innych metod gotowania, ta pozwala na zachowanie naturalnego smaku potraw i prawie wszystkich substancji odżywczych. W ten sposób można gotować mięso, wędliny, warzywa i ryby, bez potrzeby stosowania wody.

Potrójne dno akutermiczne (opatentowana kompozycja warstw specjalnego stopu aluminium oraz wysokogatunkowej stali szlachetnej) doskonale przewodzi i akumuluje ciepło, a także idealnie zabezpiecza gotowane potrawy przed przypaleniem oraz naczynie przed zużyciem. Dno garnka pobiera błyskawicznie już najmniejszą ilość energii, która jest rozdzielana równomiernie na całą powierzchnię dna garnka i tam magazynowana. Te cechy zapewniają optymalne przewodzenie, podział i magazynowanie ciepła.

Garnki można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (INDUKCJA) oraz czyścić w zmywarkach.