O nas

Sklep internetowy pod adresem www.alimar24.pl jest sklepem stworzonym dla Klientów, którzy doceniają łatwe zakupy, szybką realizację zamówień, dobrą jakość produktów.

Agencja Usługowo Handlowa "Alimar" Alina Matlik, zajmuje się reklamą, produkcją gadżetów reklamowych, szkolenia z dziedziny reklamy w mediach społecznościowych oraz prowadzi sprzedaż internetową na stronie www.alimar 24.pl,oraz www.alimar-reklamyonline.pl

W naszym sklepie Klient znajdzie produkty ekologiczne, Produkty Polskie w tym Lokalne, rękodzieła, które są naszym priorytetem w promowaniu ekologicznych i markowych wyrobów polskich wspierając tym samym lokalną społeczność.

Dbając o dobro klienta, dołożymy starań do jakości produktów również tych importowanych jak zabawek i artykułów do domu.

Budujemy strefę w sklepie i mediach społecznościowych Facebook "Promocji i rabatów" z których Klient może korzystać, a tym samym oszczędzać swój czas i pieniądze.

Można przyłączyć się do grupy społecznej na Facebook,

Promocje i Wyprzedaże sklepowe >>> Zobacz nas na Facebook

Agencja Alimar-reklamyonline.pl >>> 

Strona Alimar24pl >>> Zobacz nas na Facebook

Aby nie ominęły naszych Klientów promocje, zachęcamy również do zapisania się do naszego Newslettera (LINK)

Życzymy Państwu udanych i przyjemnych zakupów.

Sklep prowadzi Firma prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Agencja Usługowo Handlowa Alina Matlik zarejestrowaną pod adresem ul.Wojska Polskiego 19B, 42-660 Kalety wpisaną do Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej (CEDIG) prowadzonej przez ministra właściwego ds.gospodarki, pod numerem identyfikacyjnym  NIP 575-137-16-33,REGON 276650474

Adres kontaktowy:

www.alimar24.pl

e-mail: bok@alimar24.pl

tel.+48 662 016 804