ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH 6 ELE BERLINGER HAUS METALLIC LINE ROSE GOLD BH-7051

BH-7051.A.G

Nowy produkt

ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH 6 ELE BERLINGER HAUS METALLIC LINE ROSE GOLD

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

449,00 zł brutto

Więcej informacji

6-częściowy zestaw garnków z powłoką granitową firmy BERLINGER HAUS z serii METALLIC LINE - ROSE GOLD wykonany z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna występuje w kilku wersjach kolorystycznych o charakterystycznym metalicznym połysku. Te atrakcyjne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu SOFT TOUCH (silikon handle). Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna, halogenowa, indukcyjna. System TURBO INDUCTION (bardzo szybko nagrzewają się) pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.

 

W komplecie:

Patelnia Ø24 x 4.8cm (1,7L) z odpinaną rączką

Garnek płaski  Ø24 x 6,5cm (2,3L)

Garnek Ø24 x 11,8cm (4,1L)

Szklana pokrywa  Ø24cm - pasuje do wszystkich naczyń z kompletu 

Pokrywki plastikowe Smart Lid do przechowywania potraw w naczyniach Ø24cm - 2 sztuki

 


Cechy:

  • Potrójna powłoka granitowa anty-przywierająca
  • Materiał: wysokiej jakości odlewane aluminium
  • Soft-Touch Handle: silikonowy uchwyt
  • System­ TU­RB­O­ I­NDU­CTI­O­N (b­ardz­o­ sz­yb­k­o­ nagrz­ewają si­ę) 35% o­sz­cz­ędno­ść enegri­i­
  • Możliwość mycia w zmywarce 
  • Odpinane rączki ułatwiają przechowywanie patelni lub wstawienie gotowej potrawy do lodówki
  • Do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej, halogenowej, indukcyjnej
  • Kolor: Różowe złoto

 

Powłoka granitowa jest to powłoka teflonowa wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje większą twardość. Jest twardsza niż teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższana w tym nawet powłoki ceramiczne.

Granitowa powłoka sprawia, że naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala również na smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.

Kompozycja aluminiowego korpusu i ferromagnetycznego dna umożliwia użytkowanie na kuchni indukcyjnej oraz na wszystkich innych rodzajach kuchni i wykorzystywania najlepszych właściwości akutermicznych odlewanego i kutego aluminium na wszystkich kuchenkach i płytach grzewczych.