GRA ZRĘCZNOŚCIOWA RZUT DO CELU WORECZKAMI RZUTKI

KX6183

Nowy produkt

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA RZUT DO CELU WORECZKAMI RZUTKI

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

121,00 zł brutto

Więcej informacji

RZUT DO CELU WORECZKAMI RZUTKI GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

Rzut-do-celu-woreczkami-rzutki-gra-zrecz
Jeśli Twoje dziecko uwielbia rzucać różnymi przedmiotami, ten produkt na pewno Ciebie zainteresuje.

Zabawy z grupy "rzutnych" poza samą umiejętnością rzucania i celowania, wpływają także na rozwój siły oraz szybkości. Poprawiają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności skupiania uwagi.

Ogród, park lub las to idealne miejsca do zorganizowania różnego rodzaju zabaw, w których głównym celem jest rzucanie. Dodatkowo,  bawić się w domu.

Zabawa polega na celowaniu przez dziecko (które może stać za wyznaczoną linią) do otworów w planszy do gry i rzucanie do nich woreczkami. Poszczególne otwory mają oznaczenia punktowe.

Można zagrać ustalając zasady, w których gracz zdobywający więcej punktów w jak najkrótszym czasie-wygrywa.

W innym wariancie rozgrywki ustalając zasady, kto zdobędzie lepszy wynik zużywając jak najmniejszą liczbę woreczków-zostaje zwycięzcą.

Ciekawym pomysłem, do wykorzystania, jest zabawa, w której dziecko będzie musiało wykazać się nie tylko zręcznością, ale i refleksem. Dziecko po usłyszeniu kilku haseł, wypowiadanych przez rodzica w losowej kolejności (np. 5, 15, 20) rzuca woreczkami do odpowiednich otworów w usłyszanej kolejności. Jeśli hasła wypowiadane są szybko, jedne po drugim, pociecha będzie musiała wykazać się refleksem i koncentracją uwagi. Dodatkowo rozwinie pamięć słuchową.

Zawartość zestawu:

  • 3 woreczki,
  • 3 piłeczki
  • stelaż na tarczę,
  • tarcza z otworami.

Wymiary zabawki: 71cm x 71cm x 36,5cm

Wymiary opakowania: 66,5cm x 21,5cm x 7 cm