VIGA Duży Drewniany Grill z Akcesoriami

50983.L.E

Nowy produkt

VIGA Duży Drewniany Grill z Akcesoriami

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

159,00 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu39 x 26 x 60 (cm)
Wymiary opakowania48 x 28 x 105 (cm)
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Czas na wzbogacenie zabawy o grill! Grillowanie to prawie sport narodowy! Spędzanie czasu z całą rodziną w ciepłe letnie wieczory i korzystając z uroków zabawy na świeżym powietrzu. Dla całej rodziny ten czas to chwila na wypoczynek i relaks, na który czekają z utęsknieniem nie tylko dorośli. Od teraz Twoja pociecha będzie mogła wiernie naśladować Ciebie w gotowaniach do grillowania, a nawet przyrządzić samodzielnie danie dla gości. Dzieci nauczą się przygotowywać barwne szaszłyki, ponieważ mogą samodzielnie nadziewać produkty i tworzyć własne kombinacje na patyczkach. Zachęci je to do poznawania nowych smaków, urozmaicenia diety o nowe produkty np. bakłażan, pieczarka, oraz karkówka. Od dziś potrawy z grilla możecie przygotowywać przez cały rok niezależnie od pogody!

Charakterystyka:

  • - Pokrętła grilla, które się obracają i klikają
  • - Mała półka do przechowywania przypraw i dodatków
  • - Duża półka pod rusztem
  • - Zestaw akcesoriów do grillowania
  • - Zestaw warzyw i mięs do grillowania
  • - Najwyższa jakość - wykonana dbałość o detale
  • - Duże wymiary - odpowiednia nawet dla starszych dzieci
  • - Bezpieczeństwo gwarantują testy EN oraz certyfikat CE

Grill zapewni najmłodszym bezpieczną zabawę pozbawioną poparzeń dłoni, czy też skaleczeń podczas energicznej zabawy, ponieważ wszelkie krawędzie zostały starannie zaokrąglone. Dzięki solidnemu wykonaniu i dbałości o szczegóły zabawka ta będzie służyć długie lata.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki niebyły toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)