Nowy Axi Trampolina Denver Zeilona 366 cm + Siatka Zobacz większe

Axi Trampolina Denver Zeilona 366 cm + Siatka

A940.012.91

Nowy produkt

Axi Trampolina Denver Zeilona 366 cm + Siatka

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

3 943,00 zł brutto

Więcej informacji

Trampolina Axi Denver oferuje możliwość najfajniejszych skoków i pełnych obrotów na własnym podwórku. Czy masz nieograniczoną energię? Skacz tak wysoko i jak najmocniej, wykonując najbardziej skomplikowane triki na trampolinie. Jeśli przyjaciele przyjdą z wizytą, możecie pokazać sobie nawzajem, kto może wykonać najlepsze skoki. Dzieci mogą cieszyć się godzinami zabawy na świeżym powietrzu dzięki tej trampolinie o średnicy 366 cm z siatką zabezpieczającą.
Wykorzystaj swój ogród jako park trampolin z wysokiej jakości trampolinami Denver firmy Axi. Trampolina Denver jest montowana na nogach nad ziemią. Trampolina posiada dodatkową drabinkę, która ułatwia wchodzenie na nią. Opcjonalnie Trampolina jest również dostępna do montażu w ziemi. Trampoliny  są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych i dlatego mogą być pozostawione na zewnątrz przez cały rok. Produkt wykorzystuje bardzo solidne materiały, takie jak stal ocynkowana. Podłoga trampoliny napinana jest przez 72 sprężyny stożkowe. W rezultacie odbicie jest optymalnie rozłożone na całej sprężynie, dzięki czemu podłoga trampoliny pozostaje napięta. Wyposażona jest również w czarną siatkę zabezpieczającą dookoła. Wejście jest bezpiecznie zamykane na zamek błyskawiczny. Możesz więc bezpiecznie próbować różnych skoków, a jeśli ci się nie uda, zawsze lądujesz miękko. Trampolina zapewnia czystą radość ze skakania!

Charakterystyka:

  • - Trampolina przystosowana do montażu na nogach lub w ziemi,
  • - Rama wykonana ze stali ocynkowanej, która zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją,
  • Czarna siatka zabezpieczająca PE z wierzchem i zamkiem błyskawicznym z PVC,
  • - Zawiera 3 kotwy gruntowe,
  • - Maksymalna waga użytkownika: 100kg.
  • - Odpowiedni dla dzieci od 6 lat,
  • - Łatwy montaż (wymagany przez co najmniej 2 osoby dorosłe).

Wymiary:

  • Średnica trampoliny: 366 cm (12 stóp).
  • Wysokość siatki zabezpieczającej: 180 cm.
  • Całkowita wysokość nad ziemią: 269 cm.


Zabawki brytyjskiej marki Axi to wysokiej jakości sprzęt ogrodowy, który posłuży dziecku przez wiele lat. W asortymencie tego producenta znajdują się przepiękne piaskownice, które wykonywane są z najwyższą starannością, oraz z najlepszej jakości drewna. Warto rozważyć zakup piaskownicy z daszkiem - chroni ona przed silnym słońcem, dzięki czemu dzieci mogą się bawić nawet w upał. Pozostałe zabawki marki Axi to stoliki piknikowe, bramki do piłki nożnej, czy zestawy do ćwiczeń z pachołkami.

Wiekod 6 lat
Płećchłopiec/dziewczynka
koloryczarny
Wymiary produktu366 x 366 x 269 (cm)
Dopuszczalne obciążeniewaga maksymalna użytkownika: 100 kg